Trampkarze » Liga Okręgowa |
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W minioną niedzielę w Koziegłowach odbył się Mikołajkowy turniej trampkarzy starszych w którym wzięło udział 12 zespołów. Miła niespodziankę sprawili nasi zawodnicy zajmując bardzo wysokie II miejsce ulegając jedynie w finale po bardzo zaciętym meczu gospodarzom turnieju PSS JUNIOR 1 : 0 . Warto podkreślić wysoki poziom tych zawodów w których zdecydowana większość zespołów to drużyny i szkółki piłkarskie z Poznania i jego bliskiej okolicy .
Tabela końcowa :
1. PSS JUNIOR I
2. MKS NOTEĆ CZARNKÓW
3. SZKÓŁKA PIŁKARSKA ALBERTUS DALEWO
WIĘCEJ INFORMACJI, WYNIKÓW A TAKŻE ZDJĘĆ I FILMIKÓW Z TEGO TURNIEJU JUŻ WKRÓTCE !
Szczególne podziękowania w imieniu drużyny dla pana Romanowskiego dzięki któremu udział drużyny w tym turnieju był możliwy.
1. | A | A BŁĘKITNI OWIŃSKA II | 0:1 | B UKS KOPERNIK POZNAŃ I |
2. | B | G FC GNIEZNO | 0:2 | H PSS JUNIOR I |
3. | A | C PSS JUNIOR II | 3:0 | D SPARTA SZAMOTUŁY |
4. | B | J NOTEĆ CZARNKÓW | 0:0 | I BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
5. | A | E LAS PUSZCZYKOWO | 1:2 | F ADALBERTUS DALEWO |
6. | B | K UKS KOPERNIK POZNAŃ II | 1:1 | L KOPERNIK POZNAŃ III |
7. | A | B UKS KOPERNIK POZNAŃ I | 4:1 | C PSS JUNIOR II |
8. | B | I BŁĘKITNI OWIŃSKA I | 1:2 | H PSS JUNIOR I |
9. | A | D SPARTA SZAMOTUŁY | 1:2 | E LAS PUSZCZYKOWO |
10. | B | J NOTEĆ CZARNKÓW | 2:0 | K UKS KOPERNIK POZNAŃ II |
11. | A | A BŁĘKITNI OWIŃSKA II | 4:0 | C PSS JUNIOR II |
12. | B | G FC GNIEZNO | 1:2 | I BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
13. | A | B UKS KOPERNIK POZNAŃ I | 2:1 | D SPARTA SZAMOTUŁY |
14. | B | H PSS JUNIOR I | 0:1 | J NOTEĆ CZARNKÓW |
15. | A | C PSS JUNIOR II | 0:4 | F ADALBERTUS DALEWO |
16. | B | L KOPERNIK POZNAŃ III | 3:2 | I BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
17. | A | A BŁĘKITNI OWIŃSKA II | 0:2 | D SPARTA SZAMOTUŁY |
18. | B | G FC GNIEZNO | 0:3 | J NOTEĆ CZARNKÓW |
19. | A | C PSS JUNIOR II | 3:2 | E LAS PUSZCZYKOWO |
20. | B | K UKS KOPERNIK POZNAŃ II | 0:1 | I BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
21. | A | F ADALBERTUS DALEWO | 1:1 | B UKS KOPERNIK POZNAŃ I |
22. | B | L KOPERNIK POZNAŃ III | 0:2 | H PSS JUNIOR I |
23. | A | A BŁĘKITNI OWIŃSKA II | 3:1 | E LAS PUSZCZYKOWO |
24. | B | G FC GNIEZNO | 3:1 | K UKS KOPERNIK POZNAŃ II |
25. | A | F ADALBERTUS DALEWO | 1:1 | D SPARTA SZAMOTUŁY |
26. | B | L KOPERNIK POZNAŃ III | 1:2 | J NOTEĆ CZARNKÓW |
27. | A | B UKS KOPERNIK POZNAŃ I | 5:0 | E LAS PUSZCZYKOWO |
28. | B | H PSS JUNIOR I | 3:2 | K UKS KOPERNIK POZNAŃII |
29. | A | A BŁĘKITNI OWIŃSKA II | 0:4 | F ADALBERTUS DALEWO |
30. | B | G FC GNIEZNO | 2:1 | L KOPERNIK POZNAŃ III |
31. Mecz o finał KOPERNIK POZNAŃ I 1:3 PSS JUNIOR I
32. Mecz o finał NOTEĆ CZARNKÓW 3:1 ADALBERTUS DALEWO
33. Mecz o miejsce 11 LAS PUSZCZYKOWO 2:1 KOPERNIK POZNAŃ II
23. Mecz o miejsce 9 SPARTA SZAMOTUŁY 2:3 KOPERNIK POZNAŃ III
24. Mecz o miejsce 7 FC GNIEZNO 0:4 PSS JUNIOR II
25. Mecz o miejsce 5 BŁĘKITNI OWIŃSKA II 2:2 BŁĘKITNI OWIŃSKA I (2:1K.)
Mecz o miejsce 3
KOPERNIK POZNAŃ I 0:3 ADALBERTUS DALEWO
Mecz finałowy o miejsce 1
PSS JUNIOR I 1:0 NOTEĆ CZARNKÓW
widzę że wyjść z grupy będzie ciężko :)
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||
dzisiaj: 2, wczoraj: 9
ogółem: 293 576
statystyki szczegółowe